IBM rendszermérnök

A CNW Zrt. olyan hallgatók vagy pályakezdő mérnökök jelentkezését várja, akik érdeklődnek az IBM szoftvermegoldásai és technológiai fejlesztései iránt, különösen az alábbi témakörök tekintetében:

  • IBM Watson mesterséges intelligencia
  • IBM Rational Doors követelmény menedzsment
  • IBM MaaS360 eszköz menedzsment
  • IBM QRadar információ biztonság

Feladatok:

  • IBM szoftvermegoldások megismerése
  • Vállalati partnerek számára IT infrastruktúra tervezés, bemutatás, telepítés, konfigurálás
  • Üzemeltetési feladatok támogatása, hibakeresés és elemzés
  • Műszaki dokumentáció készítése

Elvárásaink:

  • Linux/Windows telepítési és üzemeltetési ismeretek
  • TCP/IP hálózati ismeretek
  • Angol szakmai szövegértés, társalgási szintű nyelvtudás
  • Megbízható, precíz önálló munkavégzés
  • Tudásvágy IT technológiák mély megértésében
  • Prezentációs készség
  • Gyors tanulás képessége

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési lehetőség
  • Laptop és mobiltelefon
  • Modern irodai munkakörnyezet (loft)

Foglalkoztatás jellege:

  • Megegyezés alapján
  • Munkaidő: rugalmas, időnként home office lehetséges

Szakmai önéletrajz küldésével a hr@cnw.hu e-mail címre, IBM rendszermérnök hivatkozással.