Linux platform és alkalmazásüzemeltető (2nd level)

A CNW Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe: Linux platform és alkalmazásüzemeltető (2nd level)

Feladatok:

  • Linux alapú alkalmazások és kiszolgáló környezetek üzemeltetési feladatainak ellátása:
  • Kiszolgáló környezetek és alkalmazások telepítése, konfigurálása.
  • Rendszerkörnyezet monitorozása, napló állományok elemzése, riasztások kezelése, hibaelhárítás, finomhangolás.
  • Kiszolgáló és alkalmazás frissítések, javítócsomagok telepítése.
  • Jogosultságkezelés.
  • Együttműködés a Help Desk és további üzemeltetési csapatokkal.
  • OTRS rendszer kezelése.

Alapkövetelmények:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, illetve azzal egyenértékű szakmai tapasztalat.
  • Shell script ismerete, scriptek értelmezése, írása.
  • Linux alapú kiszolgálók és Java alkalmazások üzemeltetésében szerezett tapasztalat.
  • ORACLE adatbázis kezelők felügyeletében szerzett tapasztalat.
  • SQL ismeretek, üzemeltetési gyakorlat.

Nyelvtudás:

  • Angol nyelvű szakmai anyagok olvasása, értelmezése.

Előnyt jelent:

  • Linux, illetve ITIL minősítések.
  • LDAP alapú címtár ismeretek, üzemeltetési gyakorlat.
  • Java alapú alkalmazás szerverek (Apache, Tomcat, WildFly, IBM WebSphere) üzemeltetési ismeretek.

Kompetenciák, jellemvonások:

  • Rendszerszemlélet.
  • Gyors, analitikus gondolkodásmód.
  • Fegyelmezett, precíz munkavégzés.
  • Pontosság.
  • Jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások.
  • Egyéni teljesítmények rendszeres értékelése és elismerése.
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok.
  • Egyéni képzési lehetőség biztosítása, IBM, Suse Linux és Microsoft minősítő vizsgák megszerzésének támogatása.
  • Fiatalos, együttműködő és támogató csapat.
  • Színvonalas irodai környezet.
  • Munka- és magánélet egyensúlya.

Foglalkoztatás jellege:

  • Főállású, alkalmazotti jogviszony.
  • Munkaidő: 8:00 – 16:30.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát bérigénye és a pozíció megjelölésével küldje a hr@cnw.hu e-mail címre.