Junior Oracle SQL fejlesztő

Cégünk a CNW Zrt. magyar tulajdonú üzleti vállalkozás, 1994 óta a hazai informatikai piac jelentős szereplője, nemzetközi gyártók által elismert, pénzügyileg stabil, innovatív információtechnológiai szolgáltató cég.

Feladatok:

Oracle alapú adatpiacok, lekérdezések, riportok és kiszolgáló környezeteik folyamatos fejlesztése:

  • Folyamatos együttműködés az üzleti területekkel, üzleti igények felmérése

  • Oracle alapú adattárház fejlesztése, karbantartása

  • ETL folyamatok tervezése és implementálása

  • IBM Cognos alapú üzleti riportok tervezése és fejlesztése

  • Egyedi igények alapján ApEx fejlesztési feladatok végzése

  • Kiszolgáló és alkalmazás frissítések, javítócsomagok telepítése.

  • Jogosultságkezelés.

  • Együttműködés a Service Desk- és további üzemeltetési csapatokkal

  • Service Desk rendszer kezelése

Alapkövetelmények:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, illetve azzal egyenértékű szakmai tapasztalat

  • Oracle PL/SQL ismeretek és gyakorlat

Nyelvtudás:

  • Angol nyelvű szakmai anyagok olvasása, értelmezése

Előnyt jelent:

  • IBM Cognos rendszer fejlesztésében szerzett tapasztalat

  • Oracle ApEx ismeretek és tapasztalat

  • JavaScript, CSS ismeretek és gyakorlat

  • Eclipse, BIRT ismeretek és gyakorlat

Elvárt kompetenciák, jellemvonások:

  • Rendszerszemlélet

  • Gyors, analitikus gondolkodásmód

  • Fegyelmezett, precíz munkavégzés, pontosság

  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban

  • Új ismeretek gyors elsajátítása, alkalmazása

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, versenyképes jövedelem, Cafeteria juttatások

  • Egyéni teljesítmények rendszeres értékelése és elismerése

  • Szakmai kihívásokat jelentő változatos feladatok

  • Egyéni képzési lehetőség biztosítása, Oracle minősítő vizsgák megszerzésének támogatása

  • Fiatalos környezet, együttműködő és támogató csapat

  • Színvonalas irodai környezet

Foglalkoztatás jellege:

  • Főállású, alkalmazotti jogviszony.

  • Munkaidő: 8:00 – 16:30.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, (Örs Vezér tértől 5 percre).

Kérjük, hogy magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével küldje a hr@cnw.hu e-mail címre.